7 Ocak 2014 Salı

Masal Tadında Biratolye

Hamileliğinin 4.ayını dolduran hemen her anne hastane odasının, kapısının, verilecek ikramların hayalini kurmaya başlar..

Sarellamın kız olduğu ve geleceği kesinleştiğinde, neredeyse bütün günüm tema düşünmekle, odayı, süsleri hayal etmekle geçmişti..Hayalimdekilerle organizasyon firmalarının teklifleri uymayınca, 1 ay kala hatırlıyorum maaile hepimiz kendimizi bu işe adamıştık..

                                            Merak edenler için Sarellamın odasından kareler..

Şimdilerde anne adayları siz benim gibi karnınız burnunuzda, gece gündüz bu işle bizzat uğraşmayın diye, sevgili dostum Gülru Hantaloğlu, hayalleri gerçekleştirmek için, masal tadında Biratölye'yi kurdu..

Biratölye hastane odasından..

Biratölye, baby shower'dan hastane odasına, mevlütten, diş buğdayına, ilk adım partisine, doğum gününe kadar her türlü davet için etkinliği, hediyeleri, davetiyeleri kısaca hayal ettiğiniz herşeyi hazırlıyor..

Yine annelere ve dostlarına hediye vermek isteyenlere, el emeği göz nuru takımlar, cici patikler, battaniyeler hazırlıyor :)
Yakışıklı minik adamlar için harika bir set 

Yazın bu cici sandaleti Sarellamın ayağında görmek için sabırsızlanıyorumm

                                                  Biratölye'nin kurucusu Gülru Hantaloğlu

Biratölye, uzun yıllarını etkinlik ve organizayon işine adamış olan ve benimde yolumun kurumsal hayatta uzun soluklu bir projede kesiştiği Gülru'nun deneyimi ile eminim adını çok yakında sık sık duyacağımız bir yer olacak..

Hayatımda gittiğim en güzel düğünün, en eğlenceli etkinliklerin sahibesi olarak şahsen haberlerini, instagram fotolarını iple çekiyorum..

Biratölye'yle ilgili daha çok bilgi almak ve çok eğlenceli masal tadında videosunu izlemek isterseniz http://biratolye.com.tr/'ye mutlaka göz atın derim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bekliyorumm